Banese 3 dhomeshe me qira

Emri Kontaktues: Mentor | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38344174577 | Data e Publikimit: 30.09.2018

Banesa posedon 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 banjo, 1 shpajz.Gjendet afer shkolles Model( xhamia e Llapit) ose 10 min nga parlamenti i Kosoves , dhe shume e pershtatshme per familjar ose grup studente qe punojne,Qmimi me marreveshje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 0 =