Banesë 3 dhomshe ne Prishtinë, 94m2, Kati – VI, 780 eu/m2

Emri Kontaktues: Eli | Çmimi: 780€ | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Mati 1 | Telefoni: 049/220-361

Banesë 3 dhomshe ne Prishtinë, 94m2, Kati – VI, 780 eu/m2

Shes banesën tridhomëshe në sipërfaqe prej 94 m2 në katin e VI, në Rr.Muharrem Fejza, Mati 1
me dokumentacion te rregullt, kompleksi i ri (me leje ndertimi), ndertesa e Kompleksit Banesor “ROYAL”. (ndetresa me ashensor dhe me ngrohje te qytetit,…)
Banesa posedon nje dhome dite, dy dhoma gjumi, një ballkon, kuzhinë, shpajz(depo), banjo dhe wc. Çmimi 780€ per 1m2
Per informata te metejshme kontaktoni ne email
eli-b2011@hotmail.com ose ne mobil te lartpermendur.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 8 =