Banese 3+1 dhomeshe me qira

Publikuar: Tetor 7, 2016 12:26 pm | Nga: Mentor | Çmimi: 240 | Tel.: +37744174577

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe kuzhine .Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore funksionale gjate stines se dimrit.Gjendet afer sh.fillore Model ( xhamis se llapit ) apo 1.5 km larg nga qendra e qytetit.Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet perveq rrymes.Qmimi sipas marreveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39