Banese 4 dhomeshe me qera

Emri Kontaktues: Fara | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044503689 | Data e Publikimit: 05.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qera banese me 3 dhoma gjumi dhe sallon e kuzhine te perbashket.E mobiluar dhe me nxemje qendrore funksionale gjate dimrit .Adresa tek Xhamia e Llapit 7 min larg nga qendra.Mob.Viber +37744503689

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 8 =