Banese 4 dhomeshe me qera

Emri Kontaktues: Fara | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37744503689 | Data e Publikimit: 02.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe 1 sallon (kuzhine) , banjo,shpajz,terase.Banes eshte e mobilueme dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 7 min larg nga qendra .Mob.Viber +37744503689 Qmimi 280 euro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 7 =