BANESE EKSKLUZIVE

Publikuar: Shtator 19, 2016 8:24 pm | Nga: Arianit Bytyci | Tel.: 00377 44 110 638

BANESE EKSKLUZIVE BANESE EKSKLUZIVE BANESE EKSKLUZIVE BANESE EKSKLUZIVE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

BANESË EKSKLUZIVE 125 m2

Adresa: Lagja Apollonia E7, pas Kolegjit AAB, Fushë Kosovë
Kati i tretë

1 Sallon (qëndrim ditor) të madh 50 m2
2 Dhoma gjumi
1 Dhomë me Banjo
1 Banjo tjetër të madhe
1 Kuzhinë të madhe
1 Tryezari
1 shank modern
2 ballkona
– Hapësirë komode e korridorit
– Enterieri i banesës është ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne
– Dyert e brendshme janë dyer të bardha kualitative të dekoruara, të prodhuesit slloven Lesna.
– Të gjitha dritaret e banesës janë me roleta.
– Qermamika e banjove është qeramikë e klasit të parë, të prodhuesit italian.
– Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe në dysheme.
– Banesa ka pajisje të klimatizimit.
– Banesa ka të insaluara edhe pajisjet modern të alarmit të sigurisë, pajisje këto Wireless (pa kabllo).
– Interneti Wireless dhe televizioni kabllor janë të instaluara në të gjitha dhomat e banesës.
– Banesa është e mobiluar me mobile bashkëkohore të prodhuesve të njohur italian.

Çmimi: 86.000 euro (me mobile)

kontakti: 044 110 638; 044 491 616

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39