Banese me qera 100 m2, e mobiluar, vetem 185 euro

Publikuar: Gusht 19, 2015 1:23 pm | Nga: Nexhi | Çmimi: 185 | Tel.: 044249251

Banese me qera 100 m2, e mobiluar, vetem 185 euro Banese me qera 100 m2, e mobiluar, vetem 185 euro Banese me qera 100 m2, e mobiluar, vetem 185 euro Banese me qera 100 m2, e mobiluar, vetem 185 euro

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka këto cilësi:

1. 100 metra katror-ndertim i vjeter.

2. Banesa e rindërtuar ne hapësiren e mbrendshme me dizajn te veqant

3. Rryma , kanalizimi, ujësjellsi-model i ri.

4. Banesa ka kuzhinë të re, dhomë e fjetjes e re si dhe
dhoma e pritjes e stilit modern

5. Ballkon të madh, të mbuluar dhe hapsir gjelbruese
rreth 1 ari si dhe parking te mjaftueshëm per automjet dhe femije

6. Banesa posedon; sallon me kuzhin, si dhe 2
dhoma tjera te mdhaja gjumi, ballkon shume te madh, banjo ,
koridor, hapsir për këpuc te veqant dhe podrum te veqant!

7. Banesa është në katin e parë, siq shihet ne foto.

8. Vend jashtëzakonisht i qetë e sidomos për familjarë.

9. Kompjuter statik dhe wifi, ne kuader tê qmimit të
përgjithshem.

10. Parking i mjaftueshëm për femijë dhe veturë.

11. Me të gjitha këto cilsi për vetëm 185 euro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39