Banese me qera 20 metra nga Sllovenia Sporti

Emri Kontaktues: Lulzim | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049637956 | Data e Publikimit: 12.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banese me qera per FAMILJARE OSE QIFT. Banesa ndodhet 20metra larg nga Sllovenia e Sporteve , kati i II.te , ne bllokun e pare te ndertesave te reja. Banesa ka 2 dhoma (sallonin me ballkon dhe nje dhome tjeter), poashtu kuzhinen, paradhomen , banjon (me lavatriqe dhe pajisje per pastrim). Banesa eshte e lire dhe ne dispozicion tuajin. Banesa eshte e mobiluar. Cmimi 250Euro muaji.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 2 =