Banese me qera 20 metra nga Sllovenia Sporti

Publikuar: Qershor 12, 2014 9:28 pm | Nga: Lulzim | Çmimi: 250 | Tel.: 049637956

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banese me qera per FAMILJARE OSE QIFT. Banesa ndodhet 20metra larg nga Sllovenia e Sporteve , kati i II.te , ne bllokun e pare te ndertesave te reja. Banesa ka 2 dhoma (sallonin me ballkon dhe nje dhome tjeter), poashtu kuzhinen, paradhomen , banjon (me lavatriqe dhe pajisje per pastrim). Banesa eshte e lire dhe ne dispozicion tuajin. Banesa eshte e mobiluar. Cmimi 250Euro muaji.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39