banese me qera

Emri Kontaktues: sami | Çmimi: 000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 182 190 | Data e Publikimit: 25.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qera per çift, banesa gjendet prane postes se vogel ne Breg te Diellit, ka 50 m2, sallon, kuzhine, dhome fjetje dhe banjo. Posedon edhe ngrohje qendrore nga qyteti. Ka parking para banese dhe ambient te bukur. Eshte e mobiluar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 1 =