banese me qera

Emri Kontaktues: sami | Çmimi: 30€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 794 176 | Data e Publikimit: 06.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap banesen me qera per pushime ne Golem. Banesa ka 65 m2. eshte afer plazhit, e mobiluar dhe me klimatizim. Posedon edhe oborr te rrethuar dhe me gjelberim. Ka edhe parkingun per veture.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 1 =