Banese me qera

| Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 08.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana, afer selise se AAK-se. Banesa eshte ne katin e pare, ka dy dhoma dhe nje kuzhine dhe eshte e mobiluar.
Informatat ne tel: 044 354 123

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 3 =