banese me qera

Emri Kontaktues: artan | Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045244321 | Data e Publikimit: 12.02.2018

banese me qera banese me qera banese me qera

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 200. Ju faleminderit ..

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =