Banese me QERA – DARDANI

Publikuar: Dhjetor 1, 2014 2:26 pm | Nga: Shend | Tel.: 044 902 933

Banese me QERA – DARDANI Banese me QERA – DARDANI Banese me QERA – DARDANI Banese me QERA – DARDANI

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LESHOHET BANESA ME QERA. Ndodhet ne lagjen Dardani ne Prishtine, perballe cerdhes se femijeve “Bardha”. Banesa eshte ne suteren dhe e kompletuar me te gjitha te nevojshmet. Ka nje dhome ditore, ate te fjetjes, kuzhinen dhe banjon. Cmimi sipas marrveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39