Banese me QERA – DARDANI

Emri Kontaktues: Shend | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 902 933 | Data e Publikimit: 01.12.2014

Banese me QERA – DARDANI Banese me QERA – DARDANI Banese me QERA – DARDANI Banese me QERA – DARDANI

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LESHOHET BANESA ME QERA. Ndodhet ne lagjen Dardani ne Prishtine, perballe cerdhes se femijeve “Bardha”. Banesa eshte ne suteren dhe e kompletuar me te gjitha te nevojshmet. Ka nje dhome ditore, ate te fjetjes, kuzhinen dhe banjon. Cmimi sipas marrveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 6 =