Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.

Emri Kontaktues: toni | Çmimi: 200€ | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: +38344296150 | Data e Publikimit: 30.05.2018

Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it. Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it. Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.

Jepet banesa me qera ne Rrugen Dardania ne Fushe Kosove, kati I 2-te, perball Petrol Company, afer Interex-it. Ka salon me kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, dhe 2 depo.
Per me shume ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 2 =