Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.

Publikuar: Maj 30, 2018 3:52 pm | Nga: toni | Çmimi: 200 | Tel.: +38344296150

Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it. Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it. Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jepet banesa me qera ne Rrugen Dardania ne Fushe Kosove, kati I 2-te, perball Petrol Company, afer Interex-it. Ka salon me kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, dhe 2 depo.
Per me shume ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39