Banese me qera ne Lagjen e Spitalit

Publikuar: Nëntor 29, 2014 6:38 pm | Nga: atdhe | Çmimi: 200 | Tel.: 045 513 944

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera katin e pare te shtepise me hyrje te veqante. Posedon 70m2, ka dy dhoma me kuzhinen me tryezari, terase, banjo, parking dhe kopesht. Ka uje 24h dhe energji elektrike. Gjendet ne Lagjen e Spitalit afer shkolles ‘’Pavaresia’’.
Tel. 044 811 381
045 513 944

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39