Banese me qera ne Lagjen e Spitalit

Emri Kontaktues: atdhe | Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 513 944 | Data e Publikimit: 29.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera katin e pare te shtepise me hyrje te veqante. Posedon 70m2, ka dy dhoma me kuzhinen me tryezari, terase, banjo, parking dhe kopesht. Ka uje 24h dhe energji elektrike. Gjendet ne Lagjen e Spitalit afer shkolles ‘’Pavaresia’’.
Tel. 044 811 381
045 513 944

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 9 =