Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin

Publikuar: Tetor 9, 2017 8:20 pm | Nga: Blerina | Tel.: 049331289

Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa me qera ne lagjen Lakrishte gjendet tek ndertesat mbrapa pro credit-it hyrja e 5. Ndodhet ne katin e 11 ka dy ashnsore qe punojne vazhdimisht. Eshte banese dy dhomeshe dhoma e gjumit 15 m2, qendrimi ditore 24m2, tryezaria 7m2, kuzhina 6m2, holli dhe banjo. Eshte me termokos .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39