Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar

Publikuar: Gusht 29, 2018 5:48 pm | Nga: Kastriot | Çmimi: 250 | Tel.: 044248277

Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar

Banesa gjendet afet fontanes te rrethi ne Ulpiane dhe gjendet ne katin e trete.
Ka dy dhoma dhe e gatshme per banim me gjitha elementet e nevojshme. Per.me shume info lajmronu ne nr 044248277 njejte edhe viber.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39