Banesë me qera përball Hotel Grand

Emri Kontaktues: Egzon | Çmimi: 350€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 038544987 | Data e Publikimit: 16.10.2014

Banesë me qera përball Hotel Grand Banesë me qera përball Hotel Grand Banesë me qera përball Hotel Grand Banesë me qera përball Hotel Grand

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lshoj Banesen me qera në qender të Prishtinës, në mes Hotelit Grand dhe Pro Credit Bank

Banesa ka mobile të reja ,ka një dhomë Gjumi ,Sallon ,Banjo ,Kuzhinë ,Shpajz dhe ka dy ballkona ,po ashtu ka të gjitha paisjet elektronike që i duhen një Familje.

Banesa është e përshtatshme edhe për Zyre.

Banesa gjendet në katin e tretë

Çmimi 350 Euro me Marrveshje

Banesa ësht kjo në Foto

Info në Tel :038 544 987 ose në e-mail :[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 0 =