Banese me qera te Zahir Pajaziti

Publikuar: Tetor 9, 2018 10:36 am | Nga: Dukagjin | Çmimi: 280 | Tel.: 044211671

Banese me qera te Zahir Pajaziti Banese me qera te Zahir Pajaziti Banese me qera te Zahir Pajaziti Banese me qera te Zahir Pajaziti

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa me qera komplet e mobliuar zic ahihet ne foto. Banesa gjendet ne katin e 5-t dhe ka dy dhoma.
Per me.shume info lajmrohuni ne nr. Telit +38344211671 dhe ne vber i njejti numer.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39