Banese me qera te Zahir Pajaziti

Emri Kontaktues: Dukagjin | Çmimi: 280€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044211671 | Data e Publikimit: 09.10.2018

Banese me qera te Zahir Pajaziti Banese me qera te Zahir Pajaziti Banese me qera te Zahir Pajaziti Banese me qera te Zahir Pajaziti

Leshohet banesa me qera komplet e mobliuar zic ahihet ne foto. Banesa gjendet ne katin e 5-t dhe ka dy dhoma.
Per me.shume info lajmrohuni ne nr. Telit +38344211671 dhe ne vber i njejti numer.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 4 =