banese me qira

Emri Kontaktues: bleron | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049484549 | Data e Publikimit: 03.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj me qira banesen ne mahallen e muhagjerve ne katin e 2 me 50m2 me 2dhoma gjumi kuzhin dhe banjo qmimi 250 tel 049484549

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 2 =