Banese me qira

Emri Kontaktues: Hamit Neziri | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049308506 | Data e Publikimit: 04.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana. Banesa i ka dy dhoma dhe kuzhinen me trapezari.Per me shume info ju lutem lajmerohuni ne nr 049/308-506.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 9 =