banese me qira

Emri Kontaktues: bleron | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049484549 | Data e Publikimit: 05.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj banese me qira ne bregun e diellit afer postes se vogel 1 dhomshe kuzhin ndamas dhe banjo ne katin e 3 qmimi150 tel 049484549

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 8 =