banese me qira

Emri Kontaktues: bleron | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049484549 | Data e Publikimit: 09.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj me qira banesen ne bregun e diellit te posta e vogel ne katin e 3 me 40 m2 1 dhomgjumi kuzhin dhe banjo qmimi 150

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 5 =