banese me qira

Emri Kontaktues: bleron | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049484549 | Data e Publikimit: 01.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj me qira banesen ne bregun e dielit mbrapa konvikteve ne katin e 6 me 3 dhoma gjumi 2 banjo kuzhin dhe ballkon qmimi 300 euro tel 049484549

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 1 =