banese me qira

Emri Kontaktues: bleron | Çmimi: 400€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049484549 | Data e Publikimit: 19.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj me qira banesen ne tophane ne katin e 2 me 100m2 2 dhoma gjumi 1 dhom pune sallon dhe kuzhin 2 banjo ballkon e mobiluar ne menyren moderne qmimi 400 tel 049484549

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 2 =