Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88

Publikuar: Maj 18, 2017 6:34 pm | Nga: ERMAL | Çmimi: 240 | Tel.: 044 83 89 88

Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88 Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88 Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88 Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa me qira, banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon koridor banjo dhe ballkon, banesa gjendet afer ish Shkolles se Mesme Teknike. Nxemje qendrore me rryme. kontakt: 044 83 89 88 ose 044 839 044

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39