Banese me qira ne Arberi

Publikuar: Janar 17, 2018 2:15 pm | Nga: Ajshe Hadri | Tel.: 044165640

Banese me qira ne Arberi Banese me qira ne Arberi Banese me qira ne Arberi Banese me qira ne Arberi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qira banesen dydhomeshe ne Arberi perball me Five Star.
Banesa ka dhome dite me kuzhine ,nje dhome fjetje,banjo dhe ballkon.
Eshte eshte e re dhe komplet e mobiluar me mobilje te reja. Leshohet per kohe te pacaktuar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39