Banese me qira ne Kalabri (Emshir) afer Stacionit te Autobuseve

Publikuar: Shtator 19, 2018 3:31 pm | Nga: Banesa | Çmimi: 300 | Tel.: 049784209

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qira banesen ne lagjen Kalabria shume afer Hotelit Nartel dhe bulevarit Bill Klinton.
Banesa eshte e sapo mobiluar me mobilje te reja dhe leshohet per afat me te gjate kohor.

Banesa posedon dhome pritje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, nxemje qendrore me rryme, ka parking te mjaftueshem, etj.

Cmimi 300 Euro.

Kontakt: 049784209

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39