Banese me qira ne L.Dardania nga 1 tetori

Publikuar: Shtator 2, 2014 6:16 pm | Nga: Mehdi Salihu | Çmimi: 250 | Tel.: 044/747066

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjindet ne L.Dardania, Bulevardi B,Klinton, Lamela 3, Blloku i 9. Posedon 2 dhoma, Kuzhinen, Banjo dhe Ballkoni me shikim nga rruga kryesore. E mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Perparesi kan qiftet apo familjet.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39