Banese me qira ne L.Dardania nga 1 tetori

Emri Kontaktues: Mehdi Salihu | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/747066 | Data e Publikimit: 02.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjindet ne L.Dardania, Bulevardi B,Klinton, Lamela 3, Blloku i 9. Posedon 2 dhoma, Kuzhinen, Banjo dhe Ballkoni me shikim nga rruga kryesore. E mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Perparesi kan qiftet apo familjet.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 4 =