Banese me qira ne lagjen Ulpiana

Publikuar: Nëntor 7, 2014 12:45 pm | Nga: Mentor Bajra | Çmimi: 250 | Tel.: 049 682 382

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qira ne lagjen Ulpiana. Banesa ka dy dhoma dhe kuzhine me trapezari, banjo, ballkon. Teresisht e mobiluar. Gjendet mbrapa ombudspersonit (perballe konvikteve).Hapsire te gjelbruar para banese, parking. E pershtatshme per studente, cifte dhe familjare.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39