Banese me qira ne qender

Publikuar: Janar 17, 2018 2:16 pm | Nga: Ajshe Hadri | Çmimi: 400 | Tel.: 044165640

Banese me qira ne qender Banese me qira ne qender Banese me qira ne qender Banese me qira ne qender

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qira banesen tri-dhomeshe ne qender te Prishtines mbi restoran De-Rada..Banesa eshte ne katin e trete dhe ka ,dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhine te ndare me trapezari, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e pamobiluar me mundesi mobiljimi,si dhe ka ngrohje qendrore me rryme.
Banesa eshte shume e pershtatshme per zyre.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39