Banese ne qender te Prishtines, 65 m2, kati 4-te

Emri Kontaktues: Kushtrim Gashi | Çmimi: 117000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/338-979; 044/315-044; 044-134-915 | Data e Publikimit: 11.09.2014

Banese ne qender te Prishtines, 65 m2,  kati 4-te Banese ne qender te Prishtines, 65 m2,  kati 4-te Banese ne qender te Prishtines, 65 m2,  kati 4-te Banese ne qender te Prishtines, 65 m2,  kati 4-te

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe eshte në katin e 4-të.

Banesa ndodhet në vendin me te qete te Prishtines dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka kete renditje : Sallon të madh; Kuzhinë me Trapezari;Dhomë gjumi;(ka mundësi ndarje edhe të një dhome per femije);Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Banesa është e rinovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 117.000 €

Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

Tel: 044/338-979; 044/315-044; 044-134-915
Viber: + 377 044/338-979; + 377 044/315-044; + 377 044-134-915

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 8 =