Banese ne qendren e ngushte te Prishtines,65 m2, kati 4-te

Publikuar: Shtator 17, 2014 8:08 am | Nga: Kushtrim Gashi | Çmimi: 117000 | Tel.: 044/338-979; 044/315-044; 044-134-915

Banese ne qendren e ngushte te Prishtines,65 m2, kati 4-te Banese ne qendren e ngushte te Prishtines,65 m2, kati 4-te Banese ne qendren e ngushte te Prishtines,65 m2, kati 4-te Banese ne qendren e ngushte te Prishtines,65 m2, kati 4-te

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe eshte në katin e 4-të.

Banesa ndodhet në vendin me te qete te Prishtines dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka kete renditje : Sallon të madh; Kuzhinë me Trapezari;Dhomë gjumi;(ka mundësi ndarje edhe të një dhome per femije);Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Banesa është e rinovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 117.000 €

Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

Tel: 044/338-979; 044/315-044; 044-134-915

Viber: + 377 044/338-979; + 377 044/315-044; + 377 044-134-915

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39