Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem

Publikuar: Maj 5, 2017 8:11 am | Nga: Banese ne Shengjin | Tel.: +38649704470

Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banese-garsionere ne hyrje te Shengjinit para kompleksit Rafaello (ku priten autobusat per Kosove). Banesa eshte ne katin e 5-te qe garanton qetesi dhe ndertesa eshte me ashensor. Plazhen e ka shume afer dhe eshte teresisht e mobiluar (televizion, kabllovik, klime, rrobalarese, thithese, kuzhine komplet me shporet, aspirator, frigorifer, ene dhe paisje ndihmese te kuzhines), dy kauqa qe shndrrohen ne shtrate dyshe, banjo dhe korridor. Po ashtu banesa shitet dhe me paisje per plazhe duke perfshi dy shezlona (shtrate te plazhit) dhe qader e frigorifer per plazh per nji pushim pa gajle. Banesa ka fleten poseduse dhe shitja behet drejtperdrejt nga pronari dhe perkthehet menjehere ne emer te bleresit. Cmimi shume i volitshem. Per me shume, shiko fotot dhe me kontakto ne viber +38649704470.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39