banese ne shitje

Publikuar: Shkurt 25, 2017 8:40 am | Nga: raif | Tel.: 044124734

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banesën në qendër të Prishtinës-përballë fakultetit të edukimit -Ministrisë së Arsimit.në rrugën Agim Ramadani
Banesa ka 70 m2 është në katin e 7
Ka 1 sallon ,2 dhoma gjumi ,1 banjo,1 ballkon,1 koridor dhe 1kuzhinë
Ka nxemje qendrore 24 orë
qmimi 80,000 euro i diskutueshëm.
nr.tel +383 44 124 734
+383 49 124 734
qmimi i diskutueshem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39