Banese ne shitje

Publikuar: Maj 30, 2014 10:56 pm | Nga: Rrahman | Lagjja: Fushe Kosove | Tel.: 044153252

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ndodhet ne rrugen kryesore “Nena tereze” ne Fushe Kosove, perballe Mob IN. Eshte ndertim i ri e ndertuar nga TREGTIA.
Banesa ka 71 m2.
Banesa ka sallon me kuzhine se bashku, ka 2 dhoma te fjetjes, ka shpajz, banjo dhe Ballkon.

Banesa shitet me mobile e kompletuar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39