Banese ne shitje

Emri Kontaktues: Rrahman | Qyteti: F. Kosovë | Lagjja: Fushe Kosove | Telefoni: 044153252 | Data e Publikimit: 30.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ndodhet ne rrugen kryesore “Nena tereze” ne Fushe Kosove, perballe Mob IN. Eshte ndertim i ri e ndertuar nga TREGTIA.
Banesa ka 71 m2.
Banesa ka sallon me kuzhine se bashku, ka 2 dhoma te fjetjes, ka shpajz, banjo dhe Ballkon.

Banesa shitet me mobile e kompletuar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 9 =