banese ne shitje

Publikuar: Gusht 27, 2014 8:59 am | Nga: Joni | Tel.: 044153252

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banesën në Fushë Kosove, në rrugën kryesore Prishtinë – Fushë Kosovë, afër shkollës fillore “Mihail Grameno”, përmallë mobilierisë “Mob-IN”. Objekti ku ndodhet banesa është ndërtim i ri nga “Tregtia” i cili është lëshuar për banim ne vitin 2008.
Banesa është në katin e 6, është edhe një kate sipër saj dhe banesa ka 71 m2, ka sallon dhe kuzhinë bashkë, ka 2 dhoma gjumi, ballkon dhe depo. Banesa ka një renditje mjaft të mirë.
Ujë ka 24 orë në dite, pre arsye se ka rezervuarin e ujit në podrum, ka lift i cili përdorët me kartela. Banesa shitet me mobile.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39