banese ne shitje

Emri Kontaktues: Beri1 | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 044153252 | Data e Publikimit: 02.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banesën në Fushë Kosovë, në rrugën kryesore Prishtinë – Fushë Kosovë, afër shkollës fillore “Mihail Grameno”, përmallë mobilierisë “Mob-IN”. Objekti ku ndodhet banesa është ndërtim i ri nga “Tregtia” i cili është lëshuar për banim ne vitin 2008.
Banesa është në katin e 6, është edhe një kate sipër saj, banesa ka 71 m2, ka sallon dhe kuzhinë bashkë, ka 2 dhoma gjumi, ballkon dhe depo. Banesa ka një renditje mjaft të mirë.
Ujë ka 24 orë në dite, pre arsye se ka rezervuarin e ujit në podrum, ka lift i cili përdorët me kartela. Banesa shitet me mobile.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 1 =