Banese ZYRE ne Qender te Prishtine me qira

Emri Kontaktues: Urim | Çmimi: 400€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049500233 | Data e Publikimit: 31.03.2014

Banese ZYRE ne Qender te Prishtine me qira Banese ZYRE ne Qender te Prishtine me qira Banese ZYRE ne Qender te Prishtine me qira Banese ZYRE ne Qender te Prishtine me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qera banesa ne qender kati i trete. Gjindet ne rrugen kryesore perballe pallatit te rinise dhe stacionit policor, qender. Ne te njejten hyrje me branatoren “Te Hyrneti”. Eshte hyrje shum e qete me gjithsej 6 familje ne te. Gjat oreve te nates hyrja kryesore mbyllet me qeles.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine dhe nje dhome gjumi. Nxemje qendrore me mundesi te shfrytezimit te nxemsave elektrik per te njejtit radiatore.
Banesa eshte ideale per nderkombetar apo nje qift lokal te cilet kerkojne standarde me te larta te higjienes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 6 =