Banes/lokal me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

Emri Kontaktues: Dini | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 545 195 | Data e Publikimit: 28.05.2018

Leshoj banesen/lokal me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr shum mir dhe mund te perdoret per banim, zyre, ordinance apo lokal. Banesa leshohet me qera nga pronari. Depoziti i obliguar. Numri i tel 049 545 195

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =