bashkbanueee studente

Emri Kontaktues: arbenita | Çmimi: 60€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049353321 | Data e Publikimit: 16.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkoj 3 bashkbenuese femra
banesa gjindet afer fakultetit te mjeksis dhe fakultetit teknik
posedon kushte shum te mira per banim.
qmimi per person eshte 60 euro + rryma e perbashket,shpenzime tjera nuk ka.
Nr tel: 049135422 dhe 049353321
Çmimi: 60 €

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 6 =