bashkbanueee studente

Publikuar: Nëntor 16, 2014 9:08 am | Nga: arbenita | Çmimi: 60 | Tel.: 049353321

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkoj 3 bashkbenuese femra
banesa gjindet afer fakultetit te mjeksis dhe fakultetit teknik
posedon kushte shum te mira per banim.
qmimi per person eshte 60 euro + rryma e perbashket,shpenzime tjera nuk ka.
Nr tel: 049135422 dhe 049353321
Çmimi: 60 €

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39