Beauty Salon “Mimi”Ferizaj Lirime Sezonale

Publikuar: Korrik 22, 2014 7:15 am | Nga: Beauty Salon "Mimi"Ferizaj | Tel.: 044 -767- 901

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

*SHERBIMET E FLOKEVE DHE GRIMIT
Prerja
Fenerim
Fenerim Natyral
Dredhja e Flokeve
Ngjyrosje
Shatir
Minivall
Frizura
Mbjellja e Flokeve
Grim
Per nuse grimi dhe frizura
Tretmane te Fytyres
Mbjellja e Qerpikeve
Vetullat
* SHERBIMET PER THONJE
Manikyr
Pedikyr
Mbjellje e thonjeve – French
Mbjellje e thonjeve te tejdukshem
Mbjellje e thonjeve me FORMS
Mbushja e Thonjeve
Dizajne te Thonjeve
* SHERBIMET PER DEPILIM
– Te Gjitha
Te Gjitha Paisjet për punë janë nga: US, Evropa, Anglia, Dubai, Kina, etj të gjitha mjetet e punës janë më modernet dhe gjithashtu kemi Lirime për këtë Sezon të nderuar Klinete, për Darsmat Tuaja, Ahengje, etj, etj, për ju kujdest Zonja “Mimi” nga Ferizaj, me Diplomë Amerikane
Ju Mirëpresim të nderuar Klient. !
Ejani dhe Bëhuni e Bukur me Produktet e tona që buzeqeshja juaj të shkëlqej kudo!!!
Mos Harroni Vizitoni Faqet Tona ne Facebook, dhe Linked In:
https://www.facebook.com/BeautySalonMimi
www.linkedin.com/pub/beauty-salon-“mimi”/70/323/88/
Ju Mirepresim!!!

Informatat per Kontakt Rruga: Gëzim Sahiti
Mob : +377 044 -767- 901 Ferizaj:

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39