Bejm instalimin e te gjitha energjive nga me e thjeshta En. elektrike e zakonshme, Prodhim dhe instalim te en SOlARE, te eres , termike,

Publikuar: Prill 21, 2010 10:09 pm | Nga: Valon | Tel.: 044 655 781

Bejm instalimin e te gjitha energjive nga me e thjeshta En. elektrike e zakonshme, Prodhim dhe instalim te en SOlARE, te eres , termike, Bejm instalimin e te gjitha energjive nga me e thjeshta En. elektrike e zakonshme, Prodhim dhe instalim te en SOlARE, te eres , termike, Bejm instalimin e te gjitha energjive nga me e thjeshta En. elektrike e zakonshme, Prodhim dhe instalim te en SOlARE, te eres , termike,

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejme instalimin e energjis solare , termike, te eres dhe asaj te zakonshmes qe hasim cdo dit , Produktet e shitjes dhe instalimit jane nga Zvicrra gjegjsisht te kompanis se Megasol-it te Zvicrres, gjithashtu perfaqsojm Zvicrren Kosov, Shqiperi… Vende Ballkanike

-Kompania jon ju ofron garanti te produkteve dhe instalimit 25 Vite dhe jetegjatesi 50-80 Vite. Te shfrytezojm energji te pastert, te ripertrishme qe ta mbrojm planetin tone nga ngrohja globale dhe fatkeqsi te ndryshme.

– Mendoni sot per gjeneratat e arshme shfrytezoni energjit alternative.

Tel per kontakt 044 655 781;
049 846 388

E-mail: [email protected]
www.megasol.ch

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39