Blej 2 ari truall ne koder te diellit,sofali,matican

Publikuar: Shkurt 19, 2010 10:09 pm | Nga: Arsim | Lagjja: Koder diellit | Tel.: +41767192844

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Blej 2 ari truall ne keto laxhe,Koderi diellit,Matican,Sofali,dhe Laxhe e spitalit. jom i intersuar per 2 ari truall cmimi duhet me cen deri 7 Mij euro per ari te intersuarit te lajm ne kete e-mail: [email protected] ju mirepres.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39