Blej banese

Emri Kontaktues: Ilir | Çmimi: 45000€ | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 26.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Blej banese ne bregu i diellit ,Mati ose lagje te spitalit.
Banesa duhet te jete me dy dhoma gjumi.
Ju lutem ofertat ti dergoni me foto te objektit dhe baneses.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 2 =