Blej

Publikuar: Tetor 8, 2015 2:32 pm | Nga: ............ | Tel.: 045 241 241

Blej

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

BLEJ KANARINC/BILBIL SLLAVUJAR, MASHKULL ME NGJYR TE GJELBERT TE MBYLLUR, OSE E QEL, ARSYEJA QE KERKOJ KET KANARIC/BILBIL ME KET NGJYRE DHE GJINI SEPSE KENDOJNE SHUME GJAT DHE KAN ZERIN E NALT,POR QE JENI TE SIGURT QE NGJYRA TJETER E SLLAVUJARIT KENDON, ATEHERE MA DESHMONI, NESE KENI TE TILLE ME LAJMERONI MOS ME OFRONI MOZAIKA, MALINOA OSE TJERE KANARINCA QE NUK KENDOJNE, PARA SE ME E BLE KISHA PAS DESHIRE TA SHOH DHE NDEGJOJ NE VIDEO
FALEMINDERIT
dergoni text/sms

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39