Blejm vetura qe nuk i perdorni

Publikuar: Prill 6, 2015 11:13 am | Nga: Albani | Çmimi: 5000 | Tel.: 045528273

Blejm vetura qe nuk i perdorni

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte me qmime te mira prej 500 deri 5000euro

Dergo oferten tuaj ne viver ose email fb

Viber : +38649 300 273
Email : [email protected]
Facebook:blejm vetura

Transporti eshte i yni gjindem ne tere vendin Autosalloni dhe pllaci : ALBANI

Prishtine, Republika e Kosoves
Albani\’Kompany
General Mob : +377(0) 45 528 273
Mob: +386(0) 49 888 028
Mob: +386(0) 49 300 273
Fax& : Tel 028…888888
Email : [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39