Bleni Banesen që gjithnje e keni enderruar MATI1

Publikuar: Qershor 4, 2014 9:19 pm | Nga: Burim Jakupi | Tel.: 044/049 231 894

Bleni Banesen që gjithnje e keni enderruar MATI1 Bleni Banesen që gjithnje e keni enderruar MATI1 Bleni Banesen që gjithnje e keni enderruar MATI1 Bleni Banesen që gjithnje e keni enderruar MATI1

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten banesa ekskluzive ne mati1 te shkolla pavaresia

Banesat
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 61m², 66m², 75m², 85 m², 87m², 87.2 m² dhe 113.3m2 me perzgjedhjen e materialeve si vijon:
1.Dera e hyrjes e Blinduar
2. Dyert e dhomave me garancion 5 vjeqar
3. Dyshemeja me Parket Mozaik 8mm
4.Keramika dhe Sanitaria te percaktuara nga Bleresi
5.Dritaret PVC me izolim akustik derin ne 80db ( gjermane TROCOL) me roletne 5 vite garancion
6. Nxemje Qendrore autoktone me rryme dhe mundesi kyqjeje ne ngrohtore te qytetit
7. Internet kabllovik dhe rrjeti i telefonis fikse
8 Muret ndarese mes apartamenteve jane (sendviq) mure me izoli akustik
9. fasada me izolom akustik dhe garancion te perjetshem
si dhe shume materiale cilesore te hapsirave te perbashketa me mirembajtje e shume vlera te tjera gjithashtu.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.
per Informacione shtes mund te kontaktoni ne tel

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39