Botimet Laholli

Publikuar: Mars 4, 2013 5:55 pm | Nga: laholli

Botimet Laholli Botimet Laholli Botimet Laholli Botimet Laholli

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shënim i shkurtër për të interesuarit:

Është brenda logjikës së aktivitetit tonë, që të arësyetojmë çdo alternativë, për t’i shërbyer librit dhe lexuesit të tij. Dëshira dhe përpjekjet tona synojnë prezantimin e punës sonë nivelore në çdo librari, si brenda ashtu edhe jashtë kufijve zyrtarë të Shqipërisë, me qëllimin e lartë, që libri të arrijë sa më parë në duart e lexuesit të kulturuar. Botimet tona janë planikfikuar për të gjitha grupmoshat. Shpërndarësit dhe librashitësit e interesuar për një bashkëpunim interesash të ndërsjellta janë kurdoherë të mirëpritur në kontaktimin elektronik. Po kështu edhe shoqatat dhe institucionet e ndryshme kulturore. Po kështu edhe shkollat e cikleve të ndryshme, duke nisur nga niveli fillor e gjer tek ai universitar. Kur institucionet shkollore porosisin direkt tek ne dhe me shumicë, i marrin ato me 20% më lirë.

Këtu po publikohen vetëm 4 kopertina librash. Për hollësi të mëtejshme mund të shfrytëzohet edhe linku:
http://laholli.com/

Së shpejti do të futen në botim: “Kërkimi për shkopin magjik”, “Sfera e qelqtë” dhe “Dashnorja irlandeze”. Në tre titujt e përmendur janë të autorëve me famë botërore.

Mundësitë komunikuese me ne:

[email protected]
[email protected]
[email protected]

Për kontaktimin ju falenderojmë paraprakisht!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39