Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem

Publikuar: Korrik 23, 2017 2:42 pm | Nga: Dukagjin | Tel.: +37744211671

Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qera e cila gjendet mbrapa AAKs, gjendet ne katin e pare dhe eshte komplet e mobiluar.
Banesa ka nje sallon me kuzhine dhe nje dhome te fjetjes.
Per me shume shiqoni fotot ose lajmrohuni ne telefon per me shume informata ne 044 211671. Mund te kontaktoni edhe ne viber ne te njejtin numer.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39